Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Lista ofert pracy

Doradca Handlowy

Miejsce pracy: Warszawa lub Lublin

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań sprzedażowych indywidualnych i zespołowych,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych i systematyczna obsługa Klientów na podległym terenie,
  • dbałość o stałe poszerzanie liczby Klientów,
  • zbieranie informacji o rynku,
  • kooperacja z działami wewnętrznymi nastawiona na realizację wspólnych celów i zadań,
  • proponowanie oraz aktywny udział we wdrażaniu i realizowaniu działań i aktywności promocyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem (preferowana branża kosmetyczna),
  • umiejętność sprzedaży,
  • otwartość i wysokie zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • umiejętności analityczne,
  • silna orientacja na cel,
  • umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenie sobie w trudnych sytuacjach,
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dynamiczne środowisko pracy w nowoczesnej organizacji,
  • system regularnych szkoleń,
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, tablet, telefon,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus system premiowy.

Osoby zainteresowane aplikacje proszę kierować na adres mailowy:

Warszawa sylwia.miller(at)clarena.pl

Lublin krzysztof.wegrzyn(at)clarena.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zm.)