Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Lista ofert pracy

Monter - Elektronik

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • montaż elementów na płytkach elektroniki,
  • kompletowanie urządzeń z akcesoriami,
  • kontrola jakości, testowanie i montaż urządzeń,
  • w razie potrzeby pełnienie funkcji Serwisanta urządzeń przysyłanych do siedziby firmy,
  • wykonywanie prac mechanicznych,
  • dbanie o powierzone do pracy narzędzia oraz o używany w produkcji asortyment.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, preferowane średnie,
  • wiedza z zakresu elektroniki,
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • umiejętność posługiwania się sprzętem lutowniczym,
  • doświadczenie w pracy z układami elektrycznymi lub elektronicznymi,
  • mile widziane doświadczenie w serwisowaniu urządzeń,
  • dokładność i rzetelność,
  • doświadczenie z zakresu montażu SMT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport).

Aplikacje proszę kierować na adres: wojciech.jaron(at)clarena.pl