Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Lista ofert pracy

Operator

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)
Województwo: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
  •  kontrola jakości wyrobu,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, preferowane średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń,
  • zaangażowania, odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole,
  • wysoka świadomość jakości i bezpieczeństwa pracy,
  • dokładność i rzetelność,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje proszę kierować na adres: magdalena.opoka(at)clarena.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.