Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Lista ofert pracy

Pakowacz

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie materiałów do pakowania,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • obsługa urządzeń w procesie wytwarzania kosmetyków,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
  • zaangażowanie do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne,
  • dokładność, sumienność.

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (ubezpieczenie na życie, karta MultiSport).

Osoby zainteresowane aplikacje proszę kierować na adres mailowy: mariola.szajner(at)clarena.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zm.)