Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Lista ofert pracy

Specjalista ds. marketingu internetowego

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za szeroki aspekt działań internetowych firmy, w tym reklama internetowa, obsługa kanałów social media i Brand24, a także prowadzenie serwisów WWW firmy oraz bieżąca analiza z raportowaniem.

Obowiązki:

  • prowadzenie serwisów www (Concrete5),
  • tworzenie koncepcji działań promocyjnych i reklamowych w internecie,
  • obsługa konta Brand24,
  • obsługa kanałów social media,
  • prowadzenie kampanii AdWords,
  • prowadzenie kampanii Facebook,
  • prowadzenie kampanii e-mail marketingu,
  • prowadzenie działań SEO/SEM,
  • analiza konta Google Analytics,
  • analiza czynników wpływających na konwersję i ich optymalizacja,
  • analiza rynku, konkurencji oraz trendów w branży, tworzenie raportów z działań reklamowych.

Wymagania:

  • co najmniej rocznego doświadczenia w marketingu online (warunek konieczny),
  • doświadczenia w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych,
  • wiedzy z zakresu marketingu oraz e-marketingu,
  • znajomość bieżących trendów marketingowych oraz narzędzi,
  • kreatywności, samodzielności i dynamizmu w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: pawel.szymula(at)clarena.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zm.)