Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Lista ofert pracy

joboffer_image.png

Szkoleniowiec

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń kosmetologicznych i pokazów z oferty Clarena, na terenie Polski i za granicą
  • udział w targach i eventach firmowych
  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych,
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych,
  • merytoryczne wsparcie działu handlowego,
  • współudział w działaniach marketingowych,
  • dbałość o profesjonalizm i rozwój oferty Działu Szkoleń

Idealny kandydat:

  • wykształcenie kosmetologiczne, umiejętność wykonywania makijażu permanentnego będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna  znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • umiejętność wystąpień publicznych,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • wyjątkową szansę uczestnictwa w kreowaniu dynamicznego rozwoju Działu Szkoleń,
  • inspirujące wyzwania i możliwości rozwoju w profesjonalnym środowisku,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sylwia.rzaca(at)clarena.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zm.)