Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Praca Konstruktor - Elektronik Clarena

Konstruktor - Elektronik

Miejsce pracy: Wilczyce (okolice Wrocławia)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych urządzeń
  • Opracowywanie schematów elektrycznych i obwodów PCB projektowanych urządzeń
  • Projektowanie układów elektronicznych
  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej oraz dokumentacji do certyfikacji CE
  • Udoskonalanie istniejących urządzeń - rekomendowanie działań usprawniających
  • Udział w montażu i wsparcie produkcji podczas wdrażania projektów
  • Szkolenia pracowników
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
  • Stała współpraca z Konstruktorem Mechanikiem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku konstruktora urządzeń
  • Praktyczna znajomość projektowania układów analogowych i cyfrowych
  • Praktyczna znajomość programowania mikrokontrolerów
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sprzętu elektronicznego oraz EMC
  • Terminowość
  • Kreatywność i innowacyjność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność, rzetelność

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Pracę przy innowacyjnych projektach wdrożeniowych
  • Dużą swobodę i samodzielność w działaniu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Aplikacje prosimy kierować drogą mailową na adres:
sylwia.klodzinska(at)clarena.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych firmie Clarena Sp. z o. o. Sp. komandytowa, oraz na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. poz.1000 z późn. zmianami)."