Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych

Magazynier

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień magazynowych zgodnie z dokumentacją,
  • obsługa skanera,
  • dbałość o przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji wewnętrznych,
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,
  • praca w systemie II zmianowym 8-16 ,12-20

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, systematyczność,
  • doświadczenie w pracy magazynowej - mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy kierować drogą mailową na adres:
pawel.bancewicz(at)clarena.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych firmie Clarena Sp. z o. o. Sp. komandytowa, oraz na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. poz.1000 z późn. zmianami).