Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych

Monter-Elektronik

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • montaż elementów na płytkach elektroniki,
  • kompletowanie urządzeń z akcesoriami,
  • kontrola jakości, testowanie i montaż urządzeń,
  • wykonywanie prac technicznych,
  • dbanie o powierzone do pracy narzędzie oraz o używany w produkcji asortyment.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, preferowane średnie,
  • wiedza z zakresu elektroniki,
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • umiejętność posługiwania się sprzętem lutowniczym,
  • doświadczenie w pracy z układami elektrycznymi lub elektronicznymi,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka świadomość jakości i bezpieczeństwa pracy,
  • dokładność i rzetelność,
  • uprawnienia SEP,
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn Pick and Place oraz sitodrukarce będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy kierować drogą mailową na adres:
sylwia.klodzinska(at)clarena.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych firmie Clarena Sp. z o. o. Sp. komandytowa, oraz na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. poz.1000 z późn. zmianami).