Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Praca Operator Clarena Wilczyce

OPERATOR

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn i urządzeń,
  • Uczestniczenie w konserwacjach, przeglądach,
  • Utrzymywanie wymaganej wydajności i jakości wyrobu gotowego,
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym 6-14 , 14-22,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń lub gotowość do nauki nowych procesów,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka świadomość jakości i bezpieczeństwa pracy,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe ,
  • Premie kwartalne,
  • Premie za polecenie pracownika,
  • Opieka medyczna.

Aplikację prosimy kierować na adres kadry(at)clarena.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".