Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Praca Specjalista ds. Sprzedaży Clarena Wilczyce

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Telefoniczne nawiązywanie i utrzymywanie relacji z salonami kosmetycznymi,
  • Rozpoznawanie bieżących potrzeb Klienta, dopasowanie oferty produktowej,
  • Zwiększanie wartości zamówień,
  • •    Ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby:

  • Posiadające umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • Mają doświadczenie w sprzedaży,
  • Ambitne, które chcą być kreatorem nowych standardów sprzedażowych,
  • Zadaniowe, wytrwałe i konsekwentne w działaniu,
  • Nastawione na budowanie trwałych relacji z Klientami, dla których Szczególnie istotna jest satysfakcja obsługiwanego Klienta,
  • Zdeterminowane na cel.

W zamian za to oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z dwuskładnikowym systemem wynagrodzenia,
  • Wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku,
  • Miesięczny system premiowy,
  • Bonus finansowy za polecenie pracownika,
  • Kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Aplikacje prosimy kierować na adres kadry(at)clarena.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".