Sklep dla salonów kosmetycznych Sklep dla klientów indywidualnych
Praca Technolog Clarena

Technolog

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)

KLUCZOWE ZADANIA:

  • samodzielne generowanie pomysłów na nowe produkty, aktywne poszukiwanie inspiracji,
  • opracowywanie receptur i parametrów technicznych oraz technologicznych koniecznych do wprowadzenia nowego wyrobu gotowego na rynek,
  • przygotowanie dokumentacji i kalkulacji kosztowej potrzebnej do opracowania kosmetyku,
  • modyfikacja i udoskonalanie istniejących mas kosmetycznych,
  • współpraca z jednostkami badawczymi.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe (technologia chemiczna, chemia, biotechnologia, kosmetologia pokrewne),
  • min. 2-3 lata doświadczenia przy opracowywaniu receptur kosmetycznych,
  • wiedza specjalistyczna z zakresu wytwarzania kosmetyków,
  • bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych,
  • pasja w tworzeniu nowych produktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • niezbędna narzędzia do pracy,

Aplikacje prosimy kierować drogą mailową na adres:
sylwia.klodzinska(at)clarena.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych firmie Clarena Sp. z o. o. Sp. komandytowa, oraz na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. poz.1000 z późn. zmianami)."